Kocięta

 

      WARUNKI REZERWACJI KOCIAKA

Kocięta  opuszczają Nasz dom najszybciej od około 15 tygodnia życia

Kociaki, które wyjeżdżają zagranice , muszą mieć wydany paszport i odbyć kwarantannę po szczepieniu na wściekliznę (21 dni) ,musi to być wcześniej zgłoszone.

Kociak z przeznaczeniem „na kolanka” – bez prawa rozmnażania po zabiegu kastracji/sterylizacji

W opcji hodowlano-wystawowej  cena kota ustalana jest indywidualnie

Zawsze podpisujemy umowę kupna- sprzedaży kociaka/kota

Zadatek wynosi 700 zł i jest płatny w dniu rezerwacji kociaka na konto Banku PKO BP 33 1020 3844 0000 1602 0233 0546 reszta ceny jest płatna przy odbiorze maluszka bądz przed jego wyjazdem / wylotem zagranicę .

Zadatek nie podlega zwrotowi przez hodowcę jeżeli nabywca odstąpi od zakupu kota nie z naszej winy.

Wszystkie  kocięta ,które odchodzą do nowego domu są nauczone czystości ,korzystania z drapaków,  znają surowe mięso, karmę mokrą i suchą , suplementy,  mają stały kontakt ze starszymi dziećmi , znają nasze psy 10-letniego Drakusia rasy yorkshire terrier oraz  suczkę Raję rasy akita amerykańska.

Kocięta są 2 lub 3 razy zaszczepione (zależy od wieku maluszka w którym zmienia domek), 2-3 razy odrobaczone , z książeczką zdrowia, czipem , masą porad, wyprawką na pierwsze dni w nowym domku

Osoby zainteresowane rezerwacją kociąt zapraszam do kontaktu - telefonicznie lub mailowo.

 

 • Dostępne kocięta

  Dla naszych kociąt szukamy naprawdę wyjątkowych , kochających domków, gdzie będą otoczone troską, ogromem miłości ,będą noszone na rękach i rozpieszczane do granic możliwości heart

  Nasze maluchy wychowują się w warunkach domowych , z dziećmi i psami . Uczestniczą w naszym życiu codziennym. Kocięta mają proludzki charakter . Dbamy o prawidłową socjalizację maluchów, co przekłada się na ich miziasty charakter.

  W naszej hodowli kupisz jedynie kociaka po zabiegu kastracji!

 • Screenshot_20220302-110843_Chrome(1).jpg

  Mioty

 • FB_IMG_1618663956915.jpg

  Plany hodowlane

Do góry